Amazon İndirim Kodu ve Kampanyalar

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Amazon’a ait indirim fırsatlarını tek bir sayfada sizlere özel olarak topluyoruz. En güncel ve tasarruf sağlayan Amazon indirim kodu ve kampanya fırsatlarını herindirim Amazon sayfasından takip edebilirsiniz. Aradığınız her Amazon indirimi burada!

Amazon indirim kampanyaları

Amazon İndirim Kampanyaları arasından en popüler konsept tartışmasız Amazon Günün Fırsatı bölümüdür. Nitekim Amazon Türkiye alışveriş sitesine girdiğinizde ilk menü olarak karşınıza Günün Fırsatı seçeneği çıkar. Birçok marka ve kategoriden çeşitli ürünler Amazon indirim ekibi tarafından toplanır ve Amazon Günün Fırsatı sayfasından paylaşılır. Günün Fırsatı sayesinde günün özel indirimlerine ulaşmak için ayrı ayrı kategorileri, markaları ve ayrıca tek tek ürünleri gezmek zorunda kalmazsınız. Amazon Günün Fırsatı ile müşterilerine %50’ye varan indirim seçenekleri sunar. Amazon indirim fırsatlarını kaçırmamak için müşterilerin sepete yönelmesi adına hızlı olması beklenir, her bir üründeki indirimin süresi geriye sayımlı olarak çalışır ve ‘Bitmeden Yakala’ mottosuyla kullanıcılar alışverişe teşvik edilir. ‘Bitmeden Yakala’ fırsatlarında bazen ürünün kalan stok miktarı da potansiyel müşterilerle paylaşılır. Ayrıca yaklaşan fırsatlar da bu temada kullanıcılara sunulur.

Amazon indirim kodu nasıl kullanılır?

Amazon indirim kodu’nu kopyalamanızın ardından Amazon’un ödeme sayfasına gelmelisiniz. Amazon’un ödeme sayfasında ödeme aracı bölümünde “Hediye kartı ya da Promosyon kodu ekle” şeklinde bir bölüm bulunmaktadır. Kopyaladığınız indirim kodunu buraya yapıştırmanız ve ‘Uygula’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece sepette indirim fırsatını yakalamış olacaksınız.

Amazon Black Friday fırsatları

En iyi Amazon Black Friday fırsatları genellikle televizyon, telefon ve bilgisayar gibi elektronik ürünler için geçerli olmaktadır, bununla birlikte moda ürünlerinde de Amazon’da ilgi çekici fırsatlar sunulabilmektedir. En iyi kampanya ve tekliflerin olduğu ürünler Black Friday dönemi çok hızlı tüketilmekte, bu yüzden indirim tutkunları gece yarısından önce Amazon’u ziyaret etmekte ve biraz uykusuzluk çekmeyi göze almaktadır. Türkiye’de ‘Beklenen Cuma’ ismiyle Black Friday lansmanını gerçekleştiren Amazon, Black Friday özel tekliflerini genellikle Black Friday’i takip eden 1 hafta boyunca devam ettirmektedir. Elektronik ürünlerde %35’e varan indirimler, televizyon ve ev sinemasında %40’a varan indirimler, bebek bezlerinde yine %40’a varan indirimler, çok satan kitap kategorisinde %50’ye varan indirimler, video oyun ve konsollarda %70’e varan indirimler Amazon Black Friday döneminde dikkat çekici bazı kampanyalar arasına girmeyi başarmıştır.

Amazon hakkında

5 Temmuz 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Seattle şehrinde Jeff Bezos tarafından kurulmuş olan şirket, ilk olarak ticari işlemlerine kitap satarak Cadabra ismiyle başlamıştır. 1995’te Amazon ismini alan şirket, zaman geçmeden dünyanın en büyük şirketleri arasında yerini aldı. Zamanla ürün yelpazesini genişleten Amazon, Amerika Birleşik Devletleri sınırları dışına çıkarak tüm dünyaya teslimat yapmaya başladı. 2001 itibariyle değişen logosuyla birlikte misyonunu da genişleten Amazon, A’dan Z’ye her ürünü bünyesinde bulunduran bir şirket olmayı kendisine hedef belirledi. Şu anda toplam satış ve ciro hacmi, ayrıca piyasa değeri olarak da dünyanın en büyükleri arasında yer alan Amazon, müşteri odaklı ve gelecek trendlerine uygun tercihleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Amazon ne satıyor?

Amazon A’dan Z’ye her dikeyden her ürünü müşterilerine ulaştırmayı amaçlamaktadır. Onlarca kategoriden yüzlerce marka ve milyonlarca ürün Amazon müşterilerine sunulmaktadır. Kitaptan elbiseye, telefondan parfüme, oyuncaklardan mutfak eşyalarına kadar birçok farklı dikeyden farklı ürüne Amazon’dan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Amazon’da ‘Günün Fırsatları’ bölümünde indirimli ürünler listelenmektedir, bunun yanı sıra ‘Çok Satanlar’ ve ‘Yeni Çıkanlar’ adlı iki tema daha bulunmaktadır. Tüm bu kategori ve temalarda bulunan bazı markalar ise şu şekildedir: Apple, General Mobile, Hummer, New Balance, Polaroid, Puma, Reebok...

Amazon İndirim Kodu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Amazon indirim kodu sepette ne kadar indirim kazandırır?

En güncel Amazon indirim kodu fırsatlarını bu sayfada sizlere sunuyoruz. İndirim detaylarını okuyun ve Amazon alışverişlerinizi ucuza getirin.

Amazon indirimlerinden nasıl haberdar oluruz?

Amazon Türkiye’nin hiç tükenmeyen indirim kampanyalarından anında haberdar olmak için herindirimi takipte kalın.

Amazon Türkiye indirimleri kaç gün sürüyor?

Bazen bir ay bazen de bir saat süren Amazon indirim fırsatlarını herindirim sayfamızda yayınlıyoruz. Anlık bildirim almak için acele edin!

Amazon çok satanlar listesinde hangi ürünler yer alıyor?

Amazon’a dair diğer tüm kampanyalara herindirim’den ulaşacağınız gibi sizleri Amazon çok satanlar listesine götürecek indirim kampanyası linki de bu sayfada sizleri bekliyor!

Amazon İndirim Detayları

İndirimler 10+
İndirim Kodu 2
En İyi İndirim 40%

Benzer Mağazalardaki İndirimler, İndirim Kodu ve Kampanyalar